Ar Dievu viss ir iespējams

Gudrības Skolotāju Mācības izplatīšanas pieredze pilsētu svētkos

10.09.2018

Pamatojoties uz uzkrāto jau kopš 2011. gada samērā bagāto Gudrības Skolotāju Mācības izplatīšanas pieredzi, 2018. gada vasarā  veiksmīgi tika veikta Mācības izplatīšana deviņu Latvijas pilsētu svētkos. Mūsu aktīvisti apmeklēja pilsētu svētkus Cēsīs, Talsos, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Rojā, Bauskā, Vestienā, un Rīgā. Šādos svētkos pārsvarā ir tendence uz dažādām fiziskās dzīves izklaidēm. Ar Mācības grāmatām kopējā pilsētu svētku atmosfērā tika mēģināts ienest nelielu līdzsvaru, piedāvājot apmeklētājim iespēju pievērst uzmanību arī garīgajām vērtībām. Izdevās izplatīt daudz grāmatu, tas rosināja mūsos cerību, ka daudzums noteikti pāraugs kvalitātē – izdosies izaudzēt Dieviško ziediņu – Mācību cilvēku dvēselēs, kā teikts uzrunā Sirius Centru vietnes  https://sirius-centers.net/lasītājiem (взрастить Божественный цветок Учения в душах людей).Mūsu aktīvistiem radās arī pietiekami labs priekšstats par dažādu Latvijas pilsētu iedzīvotāju interesēm un attieksmi pret patiesajām Zināšanām.

Svarīgs aspekts Mācības izplatīšanas darbā pilsētu svētkos bija arī veiksmīgs pašu aktīvistu komandas darbs. Viņi paši šajā kopīgajā darbā daudz tika iemācījušies. Pirms tikšanās ar apmeklētājiem viņi vienmēr rūpīgi gatavojās, kā arī paši sevi harmonizēja ar lūgšanu. Bija iespēja pašiem sevi pārbaudīt darbā reālos apstākļos kontaktos ar dažādiem cilvēkiem, kad burtiski ”uz vietas” bija jāmobilizējas un jāizrāda pret apmeklētājiem tikai takts, mīlestība, pacietība, neuzbāzība, līdzcietība, turklāt, nevis ārēji, bet patiesi, no sirds. Protams, veicot tik atbildīgu darbu, kāds ir Mācības izplatīšana, nereti dažās situācijās varēja sevī pamanīt arī kādas īpašības vai apziņas stāvokļus un savu reakciju, ko nevar piefiksēt mierīgos komforta apstākļos, kad neviens mūs netraucē. Tomēr darbā draudzīgā komandā plecu pie pleca viss izdevās veiksmīgi. Iespējams, ka šāda kopējā darba priekšrocība nodrošina pat kādu karmas daļu atstrādāšanu…:

Izrādās, ka arī vasara var būt pat ļoti labs un piemērots laiks veiksmīgai Mācības izplatīšanai. Labas veiksmes priekšnoteikums ir arī atrašanās brīvā dabā, svaigā gaisā, kad pati daba nodrošina labvēlīga rezultāta rašanās iespējas – kā plaši atvērtas Iespējas durvis. Mums pašiem tikai jāspēj šīs Iespējas durvis pamanīt, pašiem būt atvērtiem tām un izmantot tās savā darbā cilvēku labā.