Ar Dievu viss ir iespējams

T. Mikušinas grāmatas Starptautiskajā grāmatu un izdevniecībuizstādē “Baltijas Grāmatu svētki 2014”

03.03.2014

No 28. februāra līdz 2. martam Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – Starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Baltijas Grāmatu svētki 2014”.
Izstādē piedalījās arī izdevniecība Sol Vita, kuras ekspozīcijā bez citām garīgu attīstību veicinošām grāmatām bija daudzas Tatjanas Mikušinas grāmatas latviešu un krievu valodā, kā arī cita izdevniecības “СириуС” produkcija – diski ar Gudrības Valdoņu vēstījumu audioierakstiem Sūtnes T. Mikušinas lasījumā, Gudrības Valdoņu attēli. T. Mikušinas grāmatas latviešu valodā tika eksponētas arī vitrīnās blakus kultūras pasākumu stendam. Pie izdevniecības stenda visu laiku bija arī mūsu aktīvistes Līga un Mundra, kuras atbildēja uz interesentu jautājumiem un sniedza paskaidrojumus par Gudrības Valdoņu Mācību un grāmatām.
Grāmatu svētku dienās turpat vienā no lielā paviljona plašākajiem stendiem norisinājās kultūras programmas pasākumi – tikšanās ar ievērojamiem rakstniekiem, grāmatu prezentācijas u.c. Divi no plašās kultūras programmas pasākumiem bija izdevniecības Sol Vita pārziņā, un tie tika veltīti Tatjanas Mikušinas grāmatu prezentācijai.
28. februārī mēs stāstījām par Gudrības Valdoņu Mācību, Sūtni T. Mikušinu un viņas grāmatām “Gudrības Vārds”, par lielajiem kosmiskajiem cikliem un Jauno laikmetu, pievēršot uzmanību galvenajai Dievišķajai īpašībai, kas cilvēkiem jāapgūst, – Mīlestībai. Tika demonstrētas 3 Svetlanas Ižikas radītās videofilmas, stāstījuma laikā uz ekrāniem tika rādīti Valdoņu attēli, grāmatu attēli un cita atbilstoša informācija.
1. martā vēlreiz īsumā pastāstījām par Seno Mācību un Gudrības Valdoņu 21. gs. doto Mācību, Sūtni T. Mikušinu un viņas grāmatām. Šo pasākuma stundu veltījām Jēzum un Mātei Marijai – stāstījām par galveno, ko mums māca Jēzus un Māte Marija, stāstījumu papildinot ar citātiem no Jēzus un Mātes Marijas vēstījumiem. Šajā reizē demonstrējām 3 citas Svetlanas videofilmas.
Kultūras pasākumi notika vaļējā stendā, lietojot mikrofonus un skaņu tehniku. Mūsu teiktais un videofilmās skanošā mūzika un T. Mikušinas balss skanēja visā lielajā izstāžu paviljonā, it kā nemanāmi iedarbojoties uz izstādes apmeklētāju un darbinieku apziņu. Tā mēs mēģinājām nest Gaismu arī šajā laikā un vietā, par ko vēlāk dzirdējām atzinīgus vārdus no citiem izstādes dalībniekiem.
Izstādes laikā sarunās ar apmeklētājiem bija jūtams, ka cilvēki ir noguruši no tā sauktās ezoteriskās literatūras, kas tomēr neapmierina viņu dvēseļu vajadzības, un bija izteikti jūtama interese par tīru avotu, no kura smelties patiesi Dievišķu gudrību.