Ar Dievu viss ir iespējams

Starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Baltijas Grāmatu svētki 2014”

18.02.2014

No 28. februāra līdz 2. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Baltijas Grāmatu svētki 2014”. Šajās dienās Ķīpsala būs kā iedvesmojoša grāmatu pilsēta, kurā tiksies rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji.
Izdevniecības Sol Vita stendā ekspozīcijā būs Tatjanas Mikušinas grāmatas latviešu un krievu valodā, kā arī cita izdevniecības “СириуС” produkcija.

Ķīpsalā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām un Grāmatu maiņas punktā mainīties ar citu lasītāju grāmatām. Arī jaunajiem grāmatu lasītājiem izstādē būs interesanti, jo ir paredzēti īpaši bērniem rīkoti pasākumi un prezentācijas.

Kultūras programmā šīs izstādes laikā paredzēti ļoti daudzi dažādi pasākumi. Divus no tiem organizē  izdevniecība Sol Vita ar mērķi iepazīstināt lasītājus ar Tatjanas Mikušinas grāmatām un Dievišķo Valdoņu Mācību.

No pasākumu plāna:

Piektdiena, 28. februāris
17.00–18.00 Es ieiešu jūsu svētnīcās un darbošos caur jums. 
Jaunais evolūcijas posms un sūtības institūts. Video materiāli. Mūsu apziņas līmenis un senās mācības būtība. Grāmatas, kas palīdz dievišķās apziņas celšanā. (Apgāds “Sol Vita”).

Sestdiena, 1. marts
17.00–18.00 Es atnākšu pie visiem, kas gaida mani. 
Tatjana Mikušina un viņas grāmatu “Jēzus” un “Māte Marija” apskats. Video materiāli par šīm tēmām. (Apgāds “Sol Vita”).