Ar Dievu viss ir iespējams

Gautama Buda 07.03.2007

Par pašreizējo situāciju uz Zemes

Gautama Buda

7. marts 2007. gads

Kā vienmēr tie no jums, kas lasa mūsu vēstījumus, ir tie cilvēki, kas visvairāk ir gatavi konkrētām darbībām. Tāpēc es nāku pie jums šajā dienā, lai paskaidrotu situāciju un vērstos pie jums pēc palīdzības. Jūsu dzimtajai planētai tagad ir vajadzīga jūsu palīdzība. Ne tā palīdzība, ko jūs sniedzat ar savām lūgšanām katru dienu, bet tā palīdzība, kurā ir jāpiedalās jums visiem. Tāpēc, ka situācija ir ļoti saspringta un virkne zemestrīču var kļūt par cēloni lieliem postījumiem un prasīt lielus cilvēku upurus. Tāpēc es nāku kā Skolotājs, kas ir atbildīgs par stāvokli uz Zemes un par enerģiju balansu uz planētas Zeme.

Neviens cits Skolotājs nevar vērsties pie jums šajā situācijā.

Es lūdzu jums palīdzību, ko varat sniegt jūs visi, kas lasāt šo manu vēstījumu.

Tajā stundā, kad jūs izlasīsiet šo manu aicinājumu palīdzēt, nekavējoties ne mirkli, izsakiet savā sirdī vai skaļi šādu aicinājumu:

„Ak, Zeme, es zinu, ka tev ir grūti, es zinu, ka tev ir vajadzīga mana palīdzība šajā dienā. ES ESMU TAS, KAS ES ESMU vārdā es lūdzu manu Augstāko Es atdot to Dievišķo enerģiju, kas šodien nonāk manā svētnīcā, stāvokļa stabilizācijai uz Zemes.”

Tūkstoši no jums, kas ir gatavi uz šādu upuri, spēs momentāni mainīt situāciju uz planētas Zeme.

Es iesaku jums izteikt šo aicinājumu jebkuru kataklizmu un stihisku nelaimju brīžos, kas saistīti ar planētu Zeme.

 

… Es atnācu, lai brīdinātu jūs par nelabvēlīgu enerģiju plūsmu uz Zemes virsmas. Es atnācu apliecināt jums, ka viss ir jūsu spēkos un jūs esat spējīgi harmonizēt situāciju uz planētas ar pašu spēkiem, pat bez Gaismas Būtņu palīdzības.

Jums tikai vajag iedomāties, ka jūsu Dieva dāvātā enerģija pēc jūsu vēlēšanās var tikt novirzīta situācijas harmonizēšanai uz planētas un jebkuru stihisku nelaimju novēršanai.

Stihija nav akla. Stihija iziet no līdzsvara jūsu domu un jūsu jūtu iedarbības dēļ, ja tās nav harmoniskas. Tieši tāpat stihija spēj ieiet līdzsvarā, ja jūs pieliekat pūles, lai harmonizētu sevi un apkārtējos cilvēkus.

Rīkojieties tā, lai jūsu domas un jūtas paliktu mierīgas, līdzsvarotas ne tikai šīs dienas laikā, bet vismaz līdz šī mēneša beigām.

Mēs modri sekojam situācijai uz planētas un sniedzam visu vajadzīgo palīdzību. Taču šodien es atnācu, lai vērstos pēc palīdzības pie jums, lai jūs sajustu mūsu plecus blakus sev un lai mēs varētu balstīties uz jums tajās reizēs, kad planētai draud kataklizma.

Es esmu priecīgs, ka mūsu šīsdienas tikšanās ir notikusi un man izdevās aizvadīt līdz jūsu ārējai apziņai tik svarīgu un nepieciešamu informāciju.

ES ESMU Gautama Buda, ar Mīlestību un cerību uz jums.

——————————————————————————–

Gautama Buda 2007. gada 7. martā