Ar Dievu viss ir iespējams

Žurnālistes Līgas Zītaras grāmatas “Gaismas mirkļi” prezentācija

30.08.2020

Pasākums Rīgas Sirius Centrā 2020. gada 29. augustā

Pazīstamās žurnālistes Līgas Zītaras jaunajā grāmatā “Gaismas mirkļi” sakopoti materiāli no viņas intervijām ar daudzām sabiedrībā pazīstamām personībām.

Starp daudzajiem “Gaismas mirkļiem” grāmatā izceļas publikācija, sastādīta no autores intervijām ar Lielās Baltās Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu un Līgas Zītaras raksta par Tatjanu Mikušinu “Dāvināt spārnus dvēselēm” “Ezotēriskajā gadagrāmatā 2017”.

Šis ir neparasts un savdabīgi spilgtākais “Gaismas mirklis”, kas izgaismo jaunās grāmatas lappuses. Pateicoties tieši Līgai Zītarai, latviešu lasītājiem kļuva iespējams uzzināt par Gudrības Skolotāju Mācību, kas saņemta ar Lielās Baltās Brālības Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību, Mācību, kas paredzēta kā palīdzība Zemes cilvēcei.

Lasītājiem jau zināmas žurnālā “Mistērija” publicētās autores intervijas ar Tatjanu Mikušinu. Jaunajā grāmatā “Gaismas mirkļi” vēstīts par T. Mikušinas, šīs unikālās personības dzīvi, tiek paskaidrots, kā viņa kļuva par Lielās Baltās Brālības Sūtni, kā arī tiek skaidrota Gudrības Valdoņu Mācības būtība. Raksturīgi, ka Tatjana Mikušina nekad neizceļ pati sevi:

Es paveicu visu, kas bija atkarīgs no manis, lai pēc iespējas labāk izpildītu savu darbu Vēstījumu pieņemšanā, bet patiesībā visu darīja Dievs.”

Uz grāmatas prezentāciju bija uzaicināta pati grāmatas autore Līga Zītara, viesu vidū bija arī dažādu profesiju pārstāvji. Pasākuma vadītāja centās virzīt klātesošo uzmanību uz izpratni par Lielās Baltās Brālības Skolotājiem, par Sūtni Tatjanu Mikušinu un viņas Misijas būtību. Tā kā dažiem viesiem šī informācija bija pilnīgi jauna, tad to ne katrs uzreiz varēja pieņemt. Radās jautājumi, uz kuriem atbildes un komentārus sniedza grāmatas autore un pasākuma vadītāja. Skaidrojumus papildināja uz ekrāna rādītie video materiāli:

Par Iesvētījumu ceļu, par Reinkarnāciju un Karmas likumu” un Kosmiskā cikla beigas. Kas mūs gaida   kur T. Mikušina atbild uz jautājumu: Mācībā par apziņas mainīšanu Valdoņi saka, ka pasaule mainās un pārmaiņas notiek saīsinātos termiņos. Kā to var novērot fiziskajā pasaulē, kā ikdienas dzīvē var sajust planētas vibrāciju paaugstināšanos un cilvēka apziņas kritumu?”. Fragmenti no atbildes:

“Cilvēkam nav viengabalainas pasaules ainas – viņš saņem kādas atsevišķas zināšanas no interneta, no ziņām, no vēl kaut kā, bet nav kopējas pasaules ainas. Kad cilvēkam nav viengabalainas pasaules ainas, tad viņš nevar būt viengabalains un attiecīgi viņš nevar būt atbilstošs evolucionāriem uzdevumiem. <…>

Kad cilvēkiem ir viengabalaina pasaules uzskata koncepcija, tad viņiem ir vieglāk orientēties apkārtējā pasaulē un vieglāk izdarīt izvēles, vieglāk pieņemt lēmumus, un tā darboties. Diemžēl, mūsdienu izglītības sistēma nedod viengabalainu pasaules uzskatu un atliek vēlēties labāku. Tiek plānots, ka bērni tiks mācīti pie datora. Protams, bez dzīva skolotāja klātbūtnes tāda izglītība, es domāju, neradīs viengabalainu pasaules ainu, tāpēc, ka ne visas zināšanas var nodot ar tekstu caur datoru; tāpēc, ka ir skolotāja dzīves pieredze, kas tiek nodota bez vārdiem, bez kādiem uzdevumiem – tiek nodota tieši no auras aurā, no skolotāja auras uz skolnieka auru.”

Kopējā brīvā, nepiespiestā un draudzīgā pasākuma gaisotne veicināja atvērtību, lai arī sākumā nedaudz bija jaušamas šaubas un skepticisms. Katrs viesis pasākuma gaitā bagātinājās ar jaunu, neparastu informāciju, kā arī tika iepriecināts ar dāvanām: grāmatu “Gudrības Vārds 5”, kurā publicēti Vēstījumi, ko Sūtne pieņēma Latvijā 2012. gada jūnijā. Tika dāvināta arī pirmoreiz Latvijā izdotā grāmata “Zaratustras dziesmas”. Tā pamazām klātesošajiem radās izpratne par Gudrības Skolotāju Mācību un tās nesēju Sūtni. Jācer, ka ar šo jauno informāciju viņi dalīsies tālāk savu draugu un paziņu lokā, tā Mācība izplatīsies arvien plašākā sabiedrībā.

Tā kā īpaša uzmanība tika veltīta tieši publikācijai jaunajā grāmatā par Tatjanu Mikušinu un viņas Misiju, tad šī “Gaismas mirkļa” apskaidrība brīnumainā veidā vienoja visus klātesošos. Tas bija ar prātu neizskaidrojams mirklis, kad sirsnībā un sapratnē varēja vienoties tik dažādu profesiju, pasaules uzskata un rakstura cilvēki.

Tā daudziem no atnākušajiem viesiem “Gaisma mirkļi” būs devuši jaunu skatījumu un dzīves redzējumu, varbūt pat sākumu apziņas mainīšanas procesam.

Fragments no Līgas Zītaras jaunās grāmatas “Gaismas mirkļi” koncentrētā formā sniedz iedrošinājumu un cerību grāmatas lasītājiem:

“… gaismas loks ietver katru, kurš iedziļinājies vēstījumos un apjautis, kādas izmaiņas viņa dzīvē ienes šī filozofiski ētiskā Mācība, kuru esam saņēmuši ar Tatjanas Mikušinas palīdzību. Mēs visi vēl esam kalna pakājē, taču tiecamies uz saulē mirdzošo virsotni. Tur, kur Gaismas Skolotāju ieskauta stāv Baltās Brālības Sūtne, mājot sekotājiem: “Nāciet, kāpiens ir tā vērts!”