Ar Dievu viss ir iespējams

Grāmata “ĪSIE ROZĀRIJI”

03.06.2019

Šī grāmata ir īpaša 21. gs. lūgšanu grāmata. Grāmata ir radīta, pamatojoties uz Mācību, kas saņemta ar Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību. Mācība nepieder kādai vienai reliģijai, bet pieņem visas patiesas reliģijas.

Grāmatā ir iekļauti 14 īsie Rozāriji, kuri satur pareizticīgo lūgšanas un mantru “OM”. Dažādu reliģiju sekotāji var izmantot sev piemērotas lūgšanas, kas tuvākas sirdij. Piemēram, katoļu lūgsnas vai lūgsnas no Korāna. Rozāriji paredzēti garīgajam darbam. Mūsdienu Rozārijs ir vainags vai aplis, kas savīts no lūgšanām, lai pārdomātu par garīgajām tēmām, kuras dotas Gudrības Valdoņu vēstījumos.

Īso Rozāriju lasīšana patērē tikai 10 – 15 minūtes. Aizņemtiem cilvēkiem šī ir liela palīdzība, lai ikdienā veiktu savu garīgo darbu.

Grāmata “ĪSIE ROZĀRIJI” ir nopērkama Latvijas grāmatnīcās. To var iegādāties arī izdevniecībā Sol Vita (par izdevniecības cenu). Izdevniecībā ir iespējams iegādāties T. Mikušinas grāmatas gan latviešu, gan krievu valodā.

Adrese: Cēsu ielā 26, Rīga, LV-1012, Tel.: 67310761; 29570036, e-pasts: solvita.izd@apollo.lv. Izdevniecības Sol Vita interneta vietne.

Interneta vietnē iespējams izvēlēties un pasūtīt gan šo, gan citas grāmatas un saņemt tās pasta sūtījumā, iepriekš samaksājot internetā. Grāmatu pa pastu ar pēcapmaksu iespējams saņemt, sazinoties ar izdevniecību Sol Vita.