Ar Dievu viss ir iespējams

Iznākusi grāmata “Mātes Marijas Rozāriji”

19.03.2015

Izdevniecība Sol Vita ir laidusi klajā grāmatas „Mātes Marijas Rozāriji” atkārtotu un papildinātu izdevumu latviešu valodā. Šos Rozārijus Lielās Baltās Brālības Sūtne Tatjana Mikušina ir rakstījusi tradicionālajā kristiešu Rozāriju formā, ar tradicionālajām kristiešu lūgšanām, bet teksti Rozārijiem ir ņemti no Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumiem, kas 21. gadsimtā doti cilvēcei ar viņas starpniecību.

Grāmatā ir ietverti Mātes Marijas Rozāriji, Jēzus Rozārijs, kā arī rekomendācijas Rozāriju lasīšanai un Mātes Marijas vēstījums par Rozāriju lasīšanas nepieciešamību. Grāmatā ir ievietotas arī Gudrības Valdoņu ieteiktās īsās lūgsnas dažādu dvēseles lūgumu izteikšanai un dažādiem dzīves gadījumiem.

Šī jaunā grāmata ir papildināta ar četriem jaunākajiem Rozārijiem, kas tapuši pēc pirmās Mātes Marijas Rozāriju grāmatas iznākšanas latviešu valodā 2011. gadā.

Rozāriju grāmata ir ļoti noderīga garīgā attīstības ceļa gājējiem, lai kalpotu viņu rokās kā īpaši vērtīgs un neaizstājams instruments ikdienas garīgajā darbā. Lūgšanu enerģija spēj darīt brīnumus, ja Rozārijus lasām patiesi un no sirds.

Informācija:
www.sirius-riga.lv
www.solvitasgramatas.lv