Ar Dievu viss ir iespējams

Tatjanas Mikušinas grāmata”PAR MĪLESTĪBU UN SEKSUĀLO ENERĢIJU”

11.06.2016

Izdevniecības “Sol Vita” apgādā latviešu valodā iznākusi Tatjanas Mikušinas grāmata “PAR MĪLESTĪBU UN SEKSUĀLO ENERĢIJU” no sērijas “Populāras grāmatas”.

Šajā grāmatā ir stāstīts par vienu no vissvarīgākajiem mūsu dzīves aspektiem: par īstajām Mīlestības jūtām, kas ir tik augstas, absolūtas un bez jebkādiem nosacījumiem, ka tās var nosaukt par Dievišķo Mīlestību.

Mīlestības enerģija jeb Dievišķās Mātes enerģija, jeb seksuālā enerģija ir radīšanas enerģija. Šis ir tas pats radošais spēks, kas vajadzīgs bērnu ieņemšanai. Un šī pati radošā enerģija ir pamatā visam, ko cilvēks rada savā dzīvē.

Nav daudz cilvēku, kas zina, ka tieši pareiza attieksme pret seksuālo enerģiju ir tā, kas nosaka mūsu veselību, labklājību, spējas un arī vissvarīgāko – mūsu pēcnācēju veselību un to, cik spēcīga būs visa mūsu dzimta.

Mūsdienu pasaule diemžēl ir pārpilna ar visādiem zemas kvalitātes un netikumiskiem paraugiem. Masu kultūra, plašsaziņas līdzekļi tiražē vieglprātīgus uzskatus par “brīvo” mīlu, izlaidīgas attiecības starp cilvēkiem, visas iespējamās seksuālās perversijas, grauj priekšstatus par tradicionālās

ģimenes vērtību. Tā visa rezultātā situācija sabiedrībā izvēršas visai dramatiski un bēdīgi: maz ir ģimeņu, kas ir spējīgas dabiski radīt veselus bērnus, neauglība un citas slimības nomāc arvien vairāk ģimeņu, un, jau jaunībā zaudējuši vērtību orientierus, cilvēki slīgst depresijā vai kļūst agresīvi un nav spējīgi radīt veselīgas un laimīgas ģimenes.

Gudrība, kas ir šajā grāmatā, ir kā īsts dziedinošs balzams, kā glābšanas virve, kas pasniegta ceļiniekam. Par pamatu ņemot senās zināšanas par rūpīgu un uzmanīgu seksuālās enerģijas izmantošanu, grāmatā tiek sniegti praktiski padomi, kā saglabāt harmoniju un laimi savā ģimenē.

Patiesu garīgu vērtību meklētājiem šī grāmata būs neaizstājams palīgs arī tāpēc, ka tajā dažādos līmeņos ir sniegta izpratne par to, kas ir īsta Mīlestība un vislielākais mūsu pasaules dārgums – Dievišķā Mīlestība.

Grāmata domāta plašam lasītāju lokam.