Ar Dievu viss ir iespējams

Latvijas Grāmatu izstāde 2017

21.01.2017

No 24. līdz 26. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8) notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”, kurā daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās Latvijas un ārvalstu izdevniecības.
Kā jau ierasts, izstādē piedalīsies arī izdevniecība “Sol Vita”, kuras stendā būs plašs Tatjanas Mikušinas grāmatu klāsts – Dievišķo Gudrības Valdoņu Mācība. Grāmatas tiks izstādītas īpašā stendā kopā ar izdevniecības “СИРИУС” izdotajām Tatjanas Mikušinas grāmatām oriģinālvalodā. Būs iespēja iegādāties arī Dievišķo Valdoņu attēlus.
Arī šogad izdevniecība sadarbībā ar Gudrības Vārda biedrību organizēs grāmatu dāvināšanas akciju ”Izlasi pats un iedod draugam!”.
Ar šādu ierosmi Gudrības Vārda biedrības biedri un tās atbalstītāji cer sagādāt iespēju lasīt būtiski svarīgo Mācību daudziem cilvēkiem – Patiesības meklētājiem.
Akcijas sekmīgai norisei aicinām visus interesentus aktīvi apmeklēt izstādi un atbalstīt akciju arī ar savu ziedojumu.

Ziedojumus akcijai jūs varat pārskaitīt arī internetā – Gudrības Vārda biedrības interneta vietnē https://gvbiedriba.lv/ sadaļā “Kontakti” atrodami biedrības rekvizīti pārskaitījumiem internetā.

Lasīsim Dievišķās Gudrības grāmatas paši un dāvāsim prieku lasīt arī citiem!