Ar Dievu viss ir iespējams

Iznākusi grāmata “Gudrības Vārds 10”

21.02.2015

Izdevniecība Sol Vita laidusi klajā Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumu grāmatu latviešu valodā “Gudrības Vārds 10”. Šajā grāmatā ir apkopoti divdesmit pirmā cikla vēstījumi, ko Gudrības Valdoņi ar savas sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību ir devuši cilvēcei no 2014. gada 20. līdz 27. decembrim.

Šī cikla vēstījumos īpašu vietu ieņem Gudrības Valdoņu brīdinājumi par sarežģīto stāvokli, kādā pašlaik ir nonākusi cilvēce, un par cilvēces uzkrāto lielo karmu. Valdoņi savos vēstījumos vēl un vēlreiz uzsver vissvarīgākos momentus, kas mums jāatceras katru dienu: saglabāt iekšējo līdzsvaru un Mīlestību pret visu un visiem, lūgt Dievu būt ar mums un vadīt mūsu dzīvi, un visu, ko mēs darām, veltīt Dievam, jo bez Dieva nav nākotnes.

No 2005. gada līdz 2014. gadam 10 gadu laikā Gudrības Valdoņi ar Lielās Baltās Brālības Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību ir devuši cilvēcei visu Mācību tik pilnīgi, cik cilvēces pašreizējā apziņa spēj uztvert. Ir pateikts viss, ko mums pašlaik ir svarīgi zināt. Tik plašai auditorijai – visai Zemes cilvēcei pirmo reizi ir dotas slepenās zināšanas, sniegti norādījumi un ieteikumi mūsu apziņas paātrinātai mainīšanai, zināšanas par kosmisko ciklu maiņu un to, kas notiek uz planētas šajā sakarā. Šī ir Gudrības Valdoņu sniegtā palīdzība cilvēcei sarežģītajā pārejas posmā.

Šis vēstījumu cikls ir pēdējais, bet tas nenozīmē, ka Zemes cilvēcei netiks sniegta palīdzība. Valdoņi paliks ar mums un palīdzēs cilvēcei arī turpmāk, tikai citādi.

Grāmatai pielikumā ir skaņu ierakstu disks, kurā ir visi šā divdesmit pirmā cikla diktātu audioieraksti, ko veikusi pati Tatjana Mikušina tūlīt pēc katra diktāta saņemšanas tā Dievišķā Valdoņa klātbūtnē, kurš ir devis diktātu.

Līdz ar šīs grāmatas iznākšanu visa Gudrības Valdoņu 21. gs. ar Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību dotā Mācība ir izdota grāmatu sērijā “Gudrības Vārds 1 – 10” latviešu valodā.

 

Informācija:
www.sirius-riga.lv
www.solvitasgramatas.lv