Ar Dievu viss ir iespējams

Gudrības Valdoņu Mācības grāmatas Rīgas Grāmatu svētkos Gaismaspilī – Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

10.11.2019

“…mūsu Vēstījumi ir vislielākais dārgums jūsu pasaulē. Mūsu Vēstījumi  ir materializēta Dievišķā enerģija.” 

Sanats Kumara 2013. gada 20. jūnijā

2019. gada 25. un 26. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika Rīgas Grāmatu svētki, kuros izdevniecības SOL VITA stendā apmeklētājiem tika piedāvātas Gudrības Valdoņu Mācības grāmatas. Mēs pirmo reizi ar Gudrības Skolotāju Mācības grāmatām piedalījāmies izstādē, kas notika šajā jaunajā, skaistajā un mūsdienīgajā augstceltnē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB). Jau pati vide bija ļoti piemērota darbam ar apmeklētājiem, un šajos Grāmatu svētkos arī mēs paši jutāmies kā darba svētkos. Gaišā, plašā un ļoti ērtā vieta mūsu stendam arī jūtami atviegloja darbu. Jāatzīmē, ka LNB augstceltnes sienas jau kopš 2014.gada augusta “caurauž” materializēta Dievišķā enerģija, kad Latvijā vizītē ieradās Starptautiskās Sabiedriskās Kustības “Par Tikumību!” prezidents Andrejs Bičkovs. Viņš bija atvedis unikālu izdevniecības “SIRIUS” dāvinājumu un pasniedza bibliotēkai Gudrības Skolotāju Mācības grāmatu komplektus, kā arī citas grāmatas par garīgi-tikumiskām tēmām (visus komplektus divos eksemplāros). Viņš bija ieradies LNB tieši dienā, kad tika svinēti tās svētki – jaunās ēkas – Gaismaspils atklāšanas svētki. Bibliotēkas vadība šo nenovērtējamo dāvānu Gudrības Skolotāju Mācību pieņēma ar lielu cieņu un pateicību, un mūsu viesim izrādīja īpašu godu un cieņu, dodot viņam iespēju visos 11 augstceltnes stāvos iepazīties ar dažādu Latvijas novadu kultūru un tautas daiļamata mākslu: http://z-n.center/news/2014/09/03/baltics.htm. 

Kopš 2017. gada decembra LNB glabā vēl vienu unikālu dārgumu – grāmatas “Imperators Nikolajs II. Krusta Ceļš”. Par saviem līdzekļiem LNB pat iesaistījās šo gāmatu izplatīšanā, lai nogādātu kopumā 800 šo grāmatu Latvijas bibliotēkām: https://sirius-centers.net/budni/2018/01/10/index.htm

Mēs uzskatām par lielu notikumu to, ka mēs ar Gudrības Valdoņu Mācības grāmatām tikām uzaicināti piedalīties Grāmatu svētkos Gaismaspilī, savā ziņā tas mums bija kā pārbaudījums. Tomēr mūsu aktīvistu cerības attaisnojās, jo viņi strādāja ar pilnu atdevi, ar prieku, un viņi pārbaudījumu izturēja. Šīs divas dienas Gudrības Skolotāju Mācības izplatīšanā bija patiesi veiksmīgas. Mūsu aktīvistes stāsta:

Lija: Skaistajās, gaišajās, plašajās LNB telpās bija patīkami strādāt, ērti varēja izvietot grāmatas. Gudrības Skolotāju Mācības grāmatas iegādājās cilvēki, kuri tiešām to gribēja. Kā vienmēr, arī šoreiz īpašs pieprasījums pedagogiem bija pēc ”Sarunām par tikumību”. Bija cilvēki, kuri interesējās tieši par Imperatoru Nikolaju II. Viens pat nopirka grāmatu ”Grēku nožēlošana glābs Krieviju”. Viens vīrietis, garāmejot, paskatījās uz mūsu grāmatām un noteica ”Ja cara ģimene nebūtu nošauta, tad Krievija un pasaule būtu pavisam citāda!”

Bija vairāki cilvēki, kuri lūkojās uz grāmatām, domāja, varēja redzēt, ka viņus kaut kas velk pie šīm grāmatām, bet laikam nejūtas vēl gatavi izlemt. Aizgāja neko nenopirkuši. Bet varēja redzēt, ka tie ir cilvēki, kuri jau sākuši Domāt!

Sapratu arī, ka dāvāt grāmatas no stenda ”Lasītājs dāvina lasītājam” var tikai cilvēkiem ar degošām acīm, nevis cilvēkiem ar tukšu skatienu.

Biruta: Pieteicos palīdzēt Mācības grāmatu izplatīšanā iekšēja impulsa vadīta – pēc garīgās prakses no galvas neizgāja frāze: Vienkārši – ej un dari to, kas tev jādara!

Vēroju cilvēkus, kas nāca un gāja garām. Bija pāris cilvēku, kam pavisam noteikti bija paredzēts pienākt pie grāmatu stenda. Man bija sajūta, it kā es šos cilvēkus jau sen pazītu – bija viegli kontaktēties, notika it kā enerğijas apmaiņa, ar prieku tika uztverta informācija, viņu interese bija patiesa. Ievēroju, ka daudziem uzmanību piesaista lielā sarkanā grāmata КнигаМудрости, cilvēki neapzināti uztver tās enerğiju.
Mazi bērniņi, ap gadiem 4-5 , automātiski pievelkas pie mazajām tematiskajām grāmatām ar Valdoņu attēliem, bet vecāki steigšus viņus atrauj nost…neizpratne vai bailes …un līdz ar to nevēlēšanās… Man bija interesanta saruna ar divām jaunietēm. Viņas interesējot viss – uztvēru, ka viņas tiecas pēc garīguma, bet viņas nepieņem vārdu “Dievs”, jo Dievs viņu izpratnē ir tikai kā reliğijas sastāvdaļa. Pastāstīju par Dievu, kas mīt katrā cilvēkā…., ka Mācība ir ārpus visām reliğijām, bet vienlaikus nenoliedz nevienu no reliğijām. Ieteicu viņām painteresēties par J.Blavatsku, Rērihiem, P.Donovu. Sapratu, ka stāstīt par Mācību jauniešiem nav nemaz tik vienkārši, jo jaunatne protestē pret pastāvošajām reliğiskajām dogmām. Un vēl sapratu, ka jārunā ar katru cilvēku individuāli, intuitīvi mēğinot atrast vislabāko veidu, kā cilvēks saprot.
Vēl mans novērojums – jaunatnei ļoti interesē viss, kas saistīts ar neredzamo pasauli, ar enerğijām. Radās ideja: varbūt būtu vieglāk, ja, stāstot par cilvēka sarežģīto uzbūvi, varētu izmantot krāsaino attēlu ar shēmu Es Esmu.

Iluta: Iepriekš domāju, ka vispār netikšu. Pirmkārt, protams, bibliotēkas gaišajās, plašajās telpās strādāt bija daudz patīkamāk un vieglāk. Cilvēku plūsma bija vienmērīgāka nekā Kongresu namā vai jebkur citur un kopējā gaisotne tāda brīva un nepiespiesta. Tīri intuitīvi man šķita, ka vairs nav jāpiedāvā grāmatas katram, kas uzmetis kaut acs kaktiņu, cerībā viņu ieinteresēt. Un tiešām, ik pa laikam atnāca TIE, par kuriem uzreiz bija skaidrs – “mūsējie”. Vienalga, cik šie cilvēki tālu bija tikuši savā apzinātībā, ko tieši viņi meklē, iekšēji viņi bija gatavi Mācībai un tas uzreiz bija jūtams. Vairs nebija tās sajūtas, kad pēc dienas darba esi enerģētiski izsmelts, “izdāļājies”, atdevis pašu dārgāko. Katrā ziņā, es biju priecīga tur būt, un šī man bija pati vieglākā un gaišākā pieredze. Varu arī piemetināt, ka tās dienas, kad domāju, ka pēc vairāku gadu pastāvīgas piedalīšanās izstādēs, šoreiz netikšu, bija emocionāli pārsteidzoši smagas. Es nebiju neko tādu gaidījusi, pat iedomāties nevarēju. Bija sajūta, it kā man liegta pieeja kaut kam tik būtiskam, bez kā manai dzīvei tiktu atņemta liela daļa Gaismas… Varbūt tas bija sava veida tests man, katrā ziņā es to ļoti dziļi izjutu, un tagad savu darbu izstādēs redzu jau no cita plāna. Esmu ļoti pateicīga Debesīm, ka man tomēr apstākļus nokārtoja tā, ka tiku “uz SAVU darbu”!

Mūsu aktīvisti Mācības izplatīšanu nepārtraukti veic arī izbraukumos uz attālākiem Latvijas novadiem. Rezultāti ir dažādi, no patiesas intereses līdz vienaldzībai, un ir novērojami arī starpstāvokļi starp šīm galējām parādībām. Piemēram, nesen aktīvisti bija kādā nelielā lauku ciemā, kurā dzīvo pārsvarā vienkārši darba cilvēki, kuriem rūpes vairāk saistītas ar fizisko dzīvi. Tomēr, lai arī viņiem visai tālas bija garīgās zināšanas, tas nenozīmē, ka viņiem nebūtu uz ko tiekties. Gluži otrādi, tieši pie viņiem aktīvisti nolēmuši braukt atkal pēc kāda laika. Šiem cilvēkiem tika rādītas Gudrības Valdoņu grāmatas, stāstīts par Mācību, par Sūtni, par to, ka Mācība tiek dota kā Palīdzība šajā sarežģītajā laikā. Viņi redzēja, dzirdēja šo primāro informāciju, un viņu dvēseles tika uztvērušas arī Smalkā plāna informāciju.

Mācības izplatīšanas darbs ir neapstādināms, pa šiem gadiem tas jau ir guvis jaunus “apgriezienus”, kļuvis aktīvāks, dzīvāks, jo tas ir darbs ar pašu Gudrības Skolotāju Dzīvo Mācību: “Mēs dodam jums Dzīvo Vārdu, Dzīvo Mācību un gaidām, ka jūs nesīsiet mūsu Vārdu un mūsu Mācību dzīvē ar konkrētiem darbiem fiziskajā plānā.” Sanats Kumara 2006. gada 18. jūlijā.

Šis konkrētais darbs fiziskajā plānā ir pašas Gudrības Skolotāju Mācības izplatīšana, un tas vien jau dod spēkus un enerģiju, neraugoties uz reizēm mazāk veiksmīgiem momentiem, jo ir teikts: “Tāpēc mēs mācām, lai jūs neapstātos savā Ceļā. Dariet, kļūdieties, pārstrādājiet, bet turpiniet savus pūliņus. Tāpēc, ka tad, kad jūs sākat kaut ko darīt, mums ir iespēja jums palīdzēt, koriģēt jūsu pūliņus un virzīt tos pareizi. Kad jūs neko nedarāt, tad mēs nevaram iejaukties. Enerģijai ir jāplūst, tai ir jāmainās, tad to ir vieglāk vadīt.” Iemīļotais Surija 2007. gada 7. jūlijā.

Mēs pateicamies Gudrības Valdoņiem par Palīdzību un Vadību šajā darbā!

Mēs pateicamies Lielās Baltās Brālības Sūtnei Tatjanai Mikušinai par uzticēšanos un  iespēju izplatīt Gudrības Skolotāju Mācību mūsu valstī!

Pateicamies visiem, kas piedalījās šajā darbā, kā arī tiem, kas atbalstīja citos veidos, kā arī ar savām lūgšanām un aicinājumiem Skolotājiem, lai Mācības izplatīšanas darbs būtu veiksmīgs!

Prieks un gandarījums darbā ar Mācību nav salīdzināms ne ar vienu citu prieku šajā pasaulē. Tāpēc, ka šis prieks daudzējādi ir īpašs – tas ir kalpošanas prieks.