Ar Dievu viss ir iespējams

Pasaules mēroga Kundalinī jogas Meistars Haridživans Singh Khalsa viesosies Latvijā

04.06.2013

No 2013. gada 09. līdz 11. augustam Kundalinī jogas meistarklasi Latvijā vadīs Haridživans Singh Khalsa (ASV, Losandželosa) – Kundalinī jogas Lielo Skolotāju Zelta ķēdes turpinātājs, Guru Ram Dasa skolnieka Jogi Bhadžana autentiskās jogas mācības tiešais pārmantotājs, pasaules klases gonga spēles meistars, meistars ar enciklopēdiskām mantru zināšanām.

Haridživana Kundalinī jogas meistarklase notiks atpūtas kompleksā “Dzintarkrasts” Baltijas jūras krastā Rojas pagastā, Žocenē (http://www.dzintarkrasts.lv/?wp=236).

Haridživana paziņojums

Nodarbības Haridživana vadībā

Iepriekšēja pieteikšanās:
e-pasts: info@gvbiedriba.lv
telefoni:
+371 67310761, +371 27458497, +371 26342618, +371 26406405

MEISTARKLASES PROGRAMMA

1
LATVIJA: PIEKTDIENAS SEMINĀRS
Praktiskā ievirze.
Kundalinī joga un gonga meditācijas kurss Haridživana vadībā.

Lai sasniegtu mērķi vai realizētu vēlēšanos, jūs radāt domu. Šī doma rodas no vairākos slāņos saistītu domformu kopuma, ko galvenokārt  radījušas atmiņas un iepriekšējā pieredze. Ja kādā no slāņiem šajā kopumā ir bailes, tad pamatā projicējas nedrošība. Šī nedrošība piesārņo, kropļo un dramatiski pazemina jūsu vēlamās domas vērienu. Tad projektētā doma ir ar vājām vibrācijām un tās pievilkšanas spēks ir mazefektīvs.

“Nejaušību nav. Visu, kas ar jums ir noticis, jūs izstarojat uz āru.” – Jogi Bhadžans.

Šajā ciklā mēs strādāsim ar ida un pingala polaritātēm, ar kreisās un labās vitalitātes avotiem un it kā ieiesim smadzeņu stumbrā, lai aizvāktu pastāvīgās nedrošības kompleksu, kas rada šaubas un bailes. Tiklīdz jūs esat brīvi no šī pagātnes garīgā stāvokļa, jūs iegūstat nevainojamu, praktisku stiprumu. Ar šo spēku jūs varat radīt un projektēt spēcīgas un pievilcīgas domas, un jūsu vēlēšanās var tikt vieglāk īstenotas.

Šī dziļā mācība no dzīves labāko dārgumu glabātuves, nepārspējama savā spējā aktivizēt iedzimtās augstākās zināšanas, dod jums jaunus spēkus radīt tādu dzīvi, kādu jūs vēlaties.

2 – 3
LATVIJA: DIVDAĻĪGS SESTDIENAS SEMINĀRS.
Ritmiskais gongs: domu spēka attīstīšana.
Kundalinī joga un gonga meditācijas kurss divās daļās Haridživana vadībā.

“Vibrējiet ar kosmosu, kosmoss attīrīs ceļu.” – Jogi Bhadžans.

Kosmoss kustas ar savu paša galveno bioritmu. Jūs kustaties ar savu paša unikālo individuālo bioritmu. Kad jūsu prāts ir skaidrs un modrs, jūs harmonizējat savu personīgo ritmu ar universālo ritmu. Tad jūs esat saskaņā. Dzīve dara jūs laimīgu. Jūs gūstat prieku.

Bet… kad prāts ir vājš, jūs pieļaujat, ka smaguma spēks un sociālie apstākļi liek jums justies neapmierinātam, ierobežotam un sāpju pārņemtam. Tādā gadījumā jūs esat iekļuvis antibioritmā. Šis kurss parādīs, kā dot atslodzi jūsu garīgajam impulsam un mainīt jūsu virzienu tā, lai jūs varētu viegli izvairīties no grūtībām, kā arī radīt un izmantot jaunas pozitīvas, ražīgas un veiksmīgas iespējas. Šis kurss ir jaudīga enerģētiska modeļa uzstādīšana, kas parāda, kā pamest neproduktīvus garīgos stāvokļus un kā ieiet jaunos, plūstoši kosmiskos, harmoniskos un veiksmīgos stāvokļos.

Pievienojieties Haridživanam, kad viņš skandina Gongu, lai trenētu prātu trijos būtiskos ritmos:
Zemes ritms.
Visuma ritms.
Neizzināmā ritms.
Sajūtiet, kā tas ir – būt šajā enerģijas plūsmā, kad varat baudīt pastāvīgu laimi, piepildījumu un svētlaimi.

4
LATVIJA: SVĒTDIENAS SEMINĀRS
Iepriekšējo dzīvju attīrīšana.
Kundalinī joga un gonga meditācijas kurss Haridživana vadībā.

Mēs ejam pa dzīvi ar izsalkušu rēgu blakus – tas ir rēgs no pagātnes.
Šis seminārs ir reta iespēja skatīt iepriekšējās dzīves un uzzināt savu stāstu. Atbrīvojieties no izsalkušā rēga smacējošā tvēriena un ienāciet gaismā, kas ir tumšā un garā pagātnes tuneļa galā. Izmantojot dziļo hipnozi, ceļosim pagātnē, slāni pa slānim, līdz pat visuma dziļumiem; jūs redzēsiet savas iepriekšējās inkarnācijas uzpeldam kā atmiņas slāņus.

Kopā izgaiņāsim zemapziņas mākoņus, kas ir ap mums, – tā, lai nepaliktu vairs nekas, kas pievelk ciešanas un depresiju. Šāda dziedināšana ļaus jūsu mūžīgajai atmiņai kļūt skaidrai, spilgtai un mirdzošai. Esiet gatavi spēcīgam pārdzīvojumam!

Haridživans Singh Khalsa (Harijiwan Singh Khalsa) pasniedz Kundalinī jogu kopš 1975. gada un ir viens no pirmajiem Jogi Bhadžana – Kundalinī jogas Meistara un Mahan tantriķa [Baltās tantras jogas Meistara] skolniekiem. Haridživans sekoja Jogi Badžanam daudzus gadus un neizlaida nevienu lekciju un nevienu balto tantru Jogi Bhadžana dzīves laikā. Viņš nepārtraukti strādā ar sevi, un visa viņa dzīve ir veltīta Kundalinī mācībai, kā to pasniedza Jogi Bhadžans. Līdz ar nopietnu ikdienas sadhanu un balto tantru praksi Haridživans turpina studēt materiālus, ko atstājis Jogi Bhadžans. Viņa neparastie semināri un transformējošās klases bāzējas pirmavotos. Haridživana unikalitāte ir ne tikai viņa zināšanās, hipnozes un psiholoģijas izpratnē, bet Kundalinī jogas tehnikas izmantošanā, lai palīdzētu risināt cilvēku problēmas. Šī metodika padarījusi Haridživanu par vienu no vispopulārākajiem privātajiem konsultantiem Amerikā.

Haridživana lekcijas ir vieglas un humora pilnas. Lai arī ārēji materiāla pasniegšana šķiet rotaļīgi viegla, Haridživans ļoti nopietni izturas pret skolnieku transformāciju viņa klases laikā. Viņš uzskata klasi nevis par apmācību vienā virzienā – kā informācijas nodošanu no skolotāja skolniekam, bet gan par savstarpēju apmaiņas un bagātināšanās procesu starp visu procesā iesaistīto enerģētiskajiem laukiem. Lai arī viņš kā skolotājs viegli spēj mainīt skolnieka enerģētisko lauku, viņš dod iespēju skolniekiem pašiem atrast ceļu uz pilnveidošanos un ir tikai starpnieks un navigators šajā procesā.

GONGS

Haridživans ir gonga spēles meistars. Gongs ir galvenā un neaizstājamā Haridživana klases daļa. Gongs ir rietumos vēl nenovērtēts instruments, kas transformē cilvēka apziņu. Jogi Bhadžans atklāja noslēpumu, kā ar gonga skaņām ieiet mistiskajā telpā. Gonga skaņas, uz tā pareizi spēlējot, ļauj mums iziet ārpus robežām, ko parasti novelk mūsu apziņa. Haridživans gongu dēvē nevis par instrumentu, bet gan par pastiprinātāju. Gonga skaņu viļņi pastiprina tā cilvēka vibrācijas, kas uz tā spēlē, un, ja tas ir Meistars, tad visi, kas gonga spēles laikā atrodas vibrējošajā telpā, saņem Meistara un viņa auras svētību. Haridživana, Meistara ar enciklopēdiskām un praktiskām  mantru zināšanām, gadījumā – arī mantru svētību.

Pareizi spēlējot gongu, tā skaņas atklāj noslēpumaino. Sist pa gongu ir viegli, bet ne katrs spēj radīt sakrālās skaņas, kas transformē negatīvo, dziedina un iniciē skaņas gudrību. Haridživans saņēma savas zināšanas no paša Mahan tantriķa Jogi Bhadžana. Viņa neparastā izpratne par gongu atnesa viņam tūkstošiem pateicību. Viņa unikālās spējas nodot skolniekiem gonga spēles nozīmīgumu un praktiskās iemaņas daudziem dāvāja iespējas izdziedināt sevi un visus, kas dzirdēja gonga skaņas.