Ar Dievu viss ir iespējams

Sestdien, 19. maijā, Uzvaras parkā Jelgavā  norisinājās HELSUS festivāls 2018. 

25.05.2018

HELSUS 2018 tika veltīts ģimenei tās plašākā nozīmē – saimei, par visu, kas skar ģimenes spēku, ģimenes locekļu personīgo izaugsmi, garīgo un fizisko veselību, bērniem un daudz ko citu. Izklaides programma, darbnīcas, lekcijas.

Šajā pasākumā piedalījās arī izdevniecība “Sol Vita” ar plašu Tatjanas Mikušinas grāmatu klāstu – Dievišķo Gudrības Valdoņu Mācību. Arī šajā pasākumā izdevniecība SOL VITA sadarbībā ar Gudrības Vārda biedrību organizēja Gudrības Valdoņu Mācības grāmatu izplatīšanu ar dāvināšanas akcijas ”Izlasi pats un iedod draugam!” palīdzību.

Festivāla Helsus īpaša pievilcība nu jau kuro gadu ir draudzīgums starp tā dalībniekiem un dalībnieku grupām. Ik gadus par skaistu tradīciju kļuvusi savstarpēja apdāvināšanās.

Arī mēs dāvinājām to, kas ir mums: Gudrības Valdoņu grāmatas: no “Gudrības Vārds 4” līdz 10” un “Sarunas par Tikumību” . Tika dāvāta arī grāmata “Imperators Nikolajs II. Krusta ceļš” tiem, kas vēlējās un jau bija informēti par šo tēmu. Stāstījām, ka tieši šodien, 19. maijā  pirms 150 gadiem piedzima unikāla personība – cars Nikolajs II. Bija iespēja padiskutēt arī ar pilsētas mēru, kurš arī bija informēts par šo tēmu, un ar pateicību pieņēma dāvanā grāmatas “Imperators Nikolajs II. Krusta ceļš”, “Sarunas par Tikumību” un “GudrībasVārds 5” ar Vēstījumiem, kurus Lielās Baltās Brālības Sūtne pieņēma Latvijā 2012. gadā.

Mūsu aktīvisti stāstīja apmeklētājiem par Gudrības Valdoņu Mācību, kā arī par Cara Nikolaja II ģimeni kā par dievišķu paraugu, un tā festivāla pamattēma  par ģimeni tika papildināta un bagātināta ar patiesiem vēsturiskiem faktiem par Cara ģimeni un viņa bērnu audzināšanu kā  dievišķu paraugu.

Sirsnīgā un radošā atmosfērā aizritēja diena, kura paliks atmiņā ar gaišumu un cerību, ka izdevās tā – “vienā elpas vilcienā” gan izplatīt Gudrības Skolotāju Mācību, gan arī dot priekšstatu par Nikolaja II gara lielumu un viņa ģimeni kā dievišķas ģimenes paraugu.