Ar Dievu viss ir iespējams

Kopīgā Gudrības Valdoņu Vēstījumu lasīšana no 2019.gada 4. novembra

01.11.2019

Mīļie draugi!

2019. gada 4. novembrī sāksies jauna, plašāka mēroga garīgā prakse: Kopīga Gudrības Valdoņu Vēstījumu lasīšana, sākot ar pirmo Vēstījumu ciklu, ar Sanata Kumaras, 2005. gada 4. marta Vēstījumu.

Kopīgā Gudrības Valdoņu Vēstījumu lasīšanas nozīme planētai

Cilvēki uzdod jautājumu: Kā mēs varētu palīdzēt planētai Zeme?

Tātad tie, kas jautā, ir gatavi šo palīdzību sniegt. Lūk, tieši tagad ir pavērusies iespēja palīdzēt. Palīdzēt ne tikai sev, bet visai cilvēcei un mūsu planētai Zeme:

“Ja vienas dienas laikā mēs lasīsim viena un tā paša Valdoņa vienu un to pašu vēstījumu un turklāt šī garīgā darba laikā centīsimies sasniegt pēc iespējas augstāku apziņas stāvokli, tad tā mēs pārvadīsim mūsu pasaulē šī Valdoņa, kas dod vēstījumu, enerģiju dažādās zemeslodes vietās.

Ja mums izdosies sava garīgā darba laikā sasniegt iekšēju mieru, absolūto Mīlestību, stingru ticību, tad mēs paši tajā laikā kļūsim par Gaismas avotu mūsu pasaulei.

Ja pietiekami daudz cilvēku pievienosies kopīgajam garīgajam darbam, tad tajā laikā mēs paaugstināsim vibrāciju fonu uz planētas. Tad mēs varam ietekmēt visu planētu un daudzi notikumi uz planētas var ieiet pozitīvā gultnē.”

Pilna informācija http://www.sirius-riga.lv/

Paskaidrojumi par Kopīgo Gudrības Valdoņu Vēstījumu lasīšanu – uz jautājumiem atbild Tatjana Mikušina.

Jūsu jautājumus sūtiet uz e-pasta adresi: liga.harju@gmail.com, vai telefonu +371 26342618, Līgai.