Ar Dievu viss ir iespējams

Kopīga vēstījumu lasīšana ar 2019. gada 1. maiju

11.04.2019

“Ja jūs uzmanīgi pārlasīsiet visus diktātus no paša pirmā diktāta, ko mēs devām caur mūsu sūtni 2005. gada 4. martā <…> un, ja jūs pārlasīsiet visus šos diktātus ar vienu mērķi, – saprast, ko jums tagad vajag darīt savā dzīvē, tad jūs saņemsiet atbildes uz visiem saviem jautājumiem. Viss, kas ir nepieciešams, jums ir dots. Tagad – jūsu kārta. Parādiet mums, ka jūs esat apguvuši mūsu Mācību. Parādiet mums, ko jūs esat spējīgi izdarīt fiziskajā plānā, mūsu Mācības vadīti.” Iemīļotais El Morija, 10.07.2007.

Mīļie draugi!

Piedāvājam iespēju atbalstīt Gudrības Vārda biedrības aktīvistu iniciatīvu piedalīties kopīgā Gudrības Valdoņu Vēstījumu lasīšanā, sākot ar 2019. gada 1. maiju. Lasīsim visus Vēstījumus, pa vienam dienā, sākot ar pirmo Vēstījumu: Sanats Kumara 4.03.2005. Jūsu izvēlei piedāvājam četrus dienas stundu laikus, kad piedalīties kopīgā lasīšanā: 12:0015:0018:00 un 21:00 pēc Latvijas un Maskavas laika (vasaras periodā šie laiki sakrīt).

Pirms lasīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar Gudrības Valdoņu rekomendācijām Vēstījumu lasīšanai. Mums pievienosies arī domubiedri no mūsu sadraudzības valstīm. Kopīgās lasīšanas rezultāti un atsauksmes tiks atspoguļoti katras valsts mājaslapā. Latvijā informācija Gudrības Vārda biedrības mājaslapā.

Jautājumus varēsim noskaidrot elektroniski, izmantojot e-pastu info@gvbiedriba.lv, kā arī, zvanot pa telefonu 26342618