Ar Dievu viss ir iespējams

Kundalinī jogas meistarklase ar Haridživanu Singh Khalsa

02.04.2014

2014. gada 27., 28., 29. maijā Rīgā, sporta centrā “Mežaparks” (www.scmezaparks.lv) no 2014. gada 27. līdz 29. maijam. notiks Kundalinī jogas meistarklase ar Haridživanu Singh Khalsa (Harijiwan Singh Khalsa, ASV, Losandželosa) – Jogi Bhadžana skolnieku, Gonga meistaru, kurš vadīs trīsdaļīgu Kundalini jogas Gonga meditācijas kursu – Augstākās apziņas mandalu.

Nodarbības notiks angļu valodā ar tulkojumu krievu valodā.

Programmā:
rīta sādhana (jogas nodarbība ar mantru dziedāšanu),
dienas jogas nodarbība ar Gurudžas,
vakara nodarbība – meistarklase ar Haridživanu – Gonga meditācija.

Informācija un pieteikšanās:
e-pasts:
info.zeltaera@gmail.com

telefoni:
+371 28224962,
+371 27002288

Augstākās apziņas mandala

Trīsdaļīgs Kundalini jogas Gonga Meditācijas kurss ar Harijiwan Singh Khalsa.
„Šašara, 7.centrs ir Augstākās apziņas mandala un vienīgais, kā to var apzīmēt vārdos ir
WAHE GURU”
. Jogi Bhadžans.

1.sesija – Dzīvās Psihes Trīsvienība

„Mūsu sistēmā atrodas tas, ko jūs dēvējat par rezerves spēku. Šo rezerves spēku sauc
par spēju meditēt. Tā ir sacensība starp hipotalāmu, hipofīzi un čiekurveida dziedzeri. Čiekurveida dziedzeri dēvē par Tēvu. Hipofīzi – par Dēlu. Hipotalāmu – par Svēto Garu.
Tā ir dzīvās psihes trīsvienība.”
  Jogi Bhadžans.

2.sesija – Jaunmēness izgaismota Šašara

“Ja vibrāciju vītne Šašarā neatveras un pagriež mēness dobumu otrādi, cilvēkam nav iespēja uztvert, piedzīvot vai izbaudīt bezgalību… Līdz brīdim, kamēr jūsu gaisma netiek
novirzīta un nostiprināta Šašarā, cilvēkam nav iespējams izzināt Dievu, bet tas ir jūsu mērķis. Tas ir dzīves mērķis. Viss pārējais ir socializēšanās, pienākums, šī dzīve nevada pienākumu; pienākums vada šo dzīvi. Pienākuma apziņa ir ļoti smalka – 
tikpat smalka cik Dievs.”
Jogi Bhadžans.

3.sesija – Dievišķs vai nošķirts

„Jūsu smadzenes, Šašara, izmantojot intelektu, izdala tūkstoš domas, tikai vienu reizi pamirkšķinot acis. Līdzīgi kā Saules uzliesmojums maina visu magnētisko viļņu stāvokli, maina visu Zemi. Tāpat arī jūs. Saule jūsos, tas ir čiekurveida dziedzeris. Čiekurveida dziedzeris, arī Šašara ir šeit, un tā veic vibrāciju izdalīšanu pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Uz to var skatīties šādi: vai nu jūs esat radošs, turpināt būt radošs, turpināt būt Dievišķs un arvien vairāk Dievišķs, vai arī kļūstat arvien vairāk atšķirts, arvien vairāk attālināts. Ja jūs tomēr vēlaties saprast šo atšķirību starp Dievišķo un Nošķirto, tad vienīgā atšķirība ir tā, kādu frekvenci un vibrāciju virzienu jūs izvēlaties uzturēt.” Jogi Bhadžans.

Katra sesija pati par sevi ir noslēgts cikls. Tomēr par ļoti vērtīgu un labvēlīgu tiek uzskatīta dalība visās trīs sesijās kopā.