Ar Dievu viss ir iespējams

T. Mikušinas grāmatas “Latvijas grāmatu izstādē 2016”

03.03.2016

No 26. līdz 28. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2016”. Izstādē piedalījās arī izdevniecība “SOL VITA”, kuras grāmatu klāstā atsevišķā stendā bija plaši pārstāvētas Tatjanas Mikušinas grāmatas – Dievišķo Gudrības Valdoņu Mācība latviešu valodā, kā arī izdevniecības “СириуС” oriģinālie Tatjanas Mikušinas grāmatu izdevumi krievu valodā un citi šīs izdevniecības iespieddarbi.

Šajā izstādē izdevniecība Sol Vita kopā ar Gudrības Vārda biedrību organizēja grāmatu dāvināšanas akciju “Izlasi pats un iedod draugam!”. Grāmatas tika dāvinātas ieinteresētiem cilvēkiem, kam citādi nebūtu iespēju tās iegādāties. Gudrības Vārda biedrības biedri un atbalstītāji jau laikus ziedoja finanšu līdzekļus akcijas sekmīgai norisei. Tika speciāli izgatavots skaists, neliels stends dāvināmo grāmatu izvietošanai. Tas uzreiz pievērsa izstādes apmeklētāju skatienus grāmatām “Brīvības atslēgas”, “Pakāpieni uz Patiesību”, “Kā izvairīties no kataklizmām”. Biedrības aktīvisti visu izstādes laiku dalījās savās zināšanās un pārliecībā par Dievišķo Valdoņu Mācību, atbildēja uz daudzajiem interesentu jautājumiem un dāvināja viņiem grāmatas, līdzi dodot savu sirds siltumu, mīlestību, smaidu, uzmundrinājumu.
Visi grāmatu pircēji saņēma dāvanā krāsainas grāmatzīmes ar informāciju par Gudrības Valdoņu Mācību, Sūtni, grāmatām, kā arī vajadzīgo kontaktinformāciju (izdevniecība, interneta vietnes).

Izstādes apmeklētāju vidū bija arī daudz skolu jaunatnes pārstāvju. Mūsu aktīvisti īpaši ievēroja, ka jauniešiem ir liela interese par garīgajām tēmām, viņu uztveri nesarežģī aizspriedumi, un viņi ir gatavi pieņemt patiesību par Augstākās realitātes eksistenci, par katra cilvēka lomu planētas likteņos un atbildību par pasaulē notiekošajiem procesiem.
Kāda vidusskolniece pati pienāca un sāka stāstīt par savu nojautu, ka cilvēce pašlaik ir viszemākajā līmenī un ir laiks sākt kaut ko darīt, lai izvilktu cilvēci no šīs bedres. Bija arī citas interesantas tikšanās ar cilvēkiem, kas jau citus gadus bija apmeklējuši izstādi.

Mūsu aktīvistiem palika iespaids, ka Latvijas jaunā paaudze ir zinātkāra un pozitīvi noskaņota, ka tā ir sabiedrības visatsaucīgākā daļa, kas tai pašā laikā ir spējīga iedziļināties un analizēt dažādus jēdzienus. Tādā cerīgā, pozitīvā noskaņojumā pagāja izstādes trīs dienas, kuru laikā daudzi cilvēki guva iespēju uzzināt par Gudrības Valdoņu Mācību un tām neaprakstāmi vērtīgajām zināšanām, ko tā sniedz cilvēcei.

Mēs pateicamies visiem, kas ar savu ziedojumu veicināja akcijas “Izlasi pats un iedod draugam!” sekmīgu norisi!