Ar Dievu viss ir iespējams

Latvijas Grāmatu izstāde 2020

26.02.2020

No 28. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8) notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2020”, kurā daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās Latvijas un ārvalstu izdevniecības.

Izstādē piedalīsies arī izdevniecība “Sol Vita”, kuras stendā būs plašs Tatjanas Mikušinas grāmatu klāsts – Dievišķo Gudrības Valdoņu Mācība. Arī šogad izdevniecība SOL VITA sadarbībā ar Gudrības Vārda biedrību organizēs Gudrības Valdoņu Mācības grāmatu izplatīšanu ar dāvināšanas akcijas ”Izlasi pats un iedod draugam!” palīdzību, dāvājot iespēju lasīt būtiski svarīgo Mācību daudziem Patiesības meklētājiem. Būsiet mīļi aicināti apmeklēt šo izstādi.

Darba laiki:  28.– 29. februāris 10.00–18.00; 1. marts 10.00–17.00