Ar Dievu viss ir iespējams

Gudrības Skolotāju Mācības grāmatas “Latvijas grāmatu izstādē 2020”

12.03.2020

No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā mūsu aktīvisti veica Gudrības Skolotāju Mācības grāmatu izplatīšanu starptautiskajā grāmatu un izdevniecību izstādē “Latvijas Grāmatu izstāde 2020”. Izdevniecības SOL VITA stendā bija plaši pārstāvētas Gudrības Skolotāju Mācības grāmatas latviešu un krievu valodā. Tradicionāli darbojās arī dāvināšanas akcija ”Izlasi pats un iedod draugam!” Parasti šajā gada nozīmīgākajā grāmatniecības pasākumā izdodas veiksmīga grāmatu izplatīšana, tā arī bija, tikai šoreiz nedaudz citādi. Skaitliski grāmatu tika izplatīts nedaudz mazāk nekā pagājušajā gadā, taču mūsu uzmanību saistīja kāds jauns aspekts, ko novērojām saistībā ar izstādes apmeklētāju interesēm. Tie,  kas pienāca pie mūsu stenda, bija pārsvarā cilvēki ar patiesu interesi, kas meklē dzīvei īpaši noderīgo informāciju. Bija daži, kas pirmo reizi ieraudzīja šīs Mācības grāmatas. Kā viņiem, tā arī mums bija abpusējs prieks par to, ka viņi atraduši tieši dvēseles meklēto.

Šajā pasākumā Mācības izplatīšanas darbība norisinājās pārsvarā uz informatīvi-enerģētiskā viļņa, ne acīm, bet sajūtām uztveramā, smalkākā līmenī. Viena no mūsu aktīvistēm dalījās ar saviem novērojumiem:

Mēs bijām kā maza, balta oāzīte milzīgā informācijas okeānā, kā tirgus laukumā. Visapkārt tika piedāvāta visa iespējamā literatūra, visa veida izklaides, tikšanās ar darbu autoriem. Kad pavēroja cilvēku sejas, varēja redzēt, ka viņu galvas jau pilnas no visa redzētā un dzirdētā, cilvēki vienkārši staigāja, paguruši un apjukuši… Retāk varēja redzēt tos “mūsējos”…  Bet viņi bija. Un tieši viņu dēļ mēs arī tur bijām!  

Tā kā visapkārt valdīja sava veida troksnis, dunoņa, mēğināju cilvēkus sajust, būt tuvāk, izejot stenda ārpusē. Tas nostrādāja.

Katru reizi, esot šādos pasākumos, novēroju ko jaunu, reizē mācos pati no situācijām. Šoreiz reāli izjutu, ka nevajag pieķerties rezultātam, vajag uzticēties Dieva plānam un vadībai. Svarīgs ir katrs cilvēks, kuram bija vēlme saņemt informāciju, dot viņam to saprotamā veidā. 

Ar smaidu atceros vienu sievieti ar spilgti ziliem matiem – uzrunāju viņu gluži intuīcijas vadīta. Izrādījās, ka cilvēks bija gatavs uztvert Dievišķo Gudrību, atvērts Mācībai, tik ļoti viņu uzrunāja citāti no Valdoņu Vēstījumiem! Sapratu priekš sevis, ka nevajag spriest par cilvēku ārēji, jāskatās dziļāk, ar dvēseles acīm. Kādai citai sievietei, kura jau bija pazīstama ar Vēstījumiem, stāstīju par to, cik svarīgi ir sagatavoties šī garīgā darba veikšanai, devu visu iespējamo informāciju.

Ievēroju, ka tie cilvēki, kas ir “mūsējie”, visbiežāk ir iekšēji orientēti, atturīgi, neuzbāzīgi, pat savā veidā kautrīgi, tāpēc ir svarīgi ar viņiem sākt vienkārši runāties, iegūt sava veida uzticēšanos. Redzot mūsu atvērtību, arī cilvēki kļūst atvērtāki, kā bērni. Bieži tie, kas meklē Dievišķās zināšanas, savā ikdienā sastopas ar nesapratni no sev apkārt esošajiem, tāpēc ir svarīgi, lai viņi nepazaudē šo meklēšanas impulsu.

Pati galvenā atziņa priekš manis, ka viss, ko dod mums Valdoņi savos Vēstījumos, ir tieši tas, kas nepieciešams šajā grūtajā laikā, lai nepazustu. Ja agrāk es to izlasīju un sapratu, uztvēru varbūt vairāk ar prātu, tagad izjūtu ar visu savu būtni. Tas ir tā, it kā izdzīvotu Mācību dzīvē ar visu dažādo situāciju palīdzību, izdarot savas izvēles ikdienā. Palīdzot citiem, palīdzi arī pats sev. Un tu redzi, jūti, ka tas viss ir Patiesība. Mana Ticība un vēlme sekot Mācībai tikai nostiprinās. Un tie nav tikai vārdi…”

Šai izstādei mēs gatavojāmies ļoti rūpīgi un atbildīgi. Pirmoreiz šādā lielā pasākumā virs mūsu stenda tika ierīkots ekrāns ar iespējām pārraidīt video no T.Mikušinas You Tube kanāla. Mūs ļoti priecēja šis fakts, ka tagad bija iespējams sniegt izstādes apmeklētājiem vērtīgo uzskatāmo materiālu no Lielās Baltās Brālības Sūtnes T.Mikušinas interneta vietnes https://sirius-ru.net/. Daudzus video jau bijām pārtulkojuši latviešu valodā, un tie tika rādīti ar latviešu subtitriem. Šobrīd tiek turpināts tulkošanas darbs arī ar daudziem citiem šīs vietnes video. Redzējām, cik ļoti nozīmīgs bija tas, ka ik dienas izstādes laikā milzīgās telpas smalkais plāns pildījās ar augstajām vibrācijām, kas tika nodotas ar Sūtnes balsi. Uzskatām, ka tieši šis apstāklis palīdzēja mums pašiem nepakļauties apkārtesošajai ilūzijai, Sūtnes balss nomierināja un palīdzēja koncentrēties uz mūsu galveno pienākumu, un ilūzija atkāpās kaut kur tālāk, vai arī zemāk… Nelielajos starplaikos, kad pie stenda nebija  apmeklētāju, mums savā komandā notika savstarpējas draudzīgas un auglīgas sarunas, daloties pieredzē par Mācības pielietošanu dzīvē.

Tā šīs trīs dienas burtiski aizlidoja, strādājot Gudrības Skolotāju Mācības Spēka un mūsu pašu savstarpējās sadarbības un vienotības atmosfērā.

Kopumā mūsu stends piesaistīja apmeklētājus, lai arī grāmatu nopirka mazāk, toties daudzi vienkārši gribēja pastāvēt pie grāmatām, parunāties ar mums, klausīties Sūtnes balsi. Viena no mūsu aktīvistēm bija sagatavojusi mums visiem pārsteigumu – pēc viņas iniciatīvas un patstāvīgi viņa bija sarūpējusi skaistas informatīvas kartiņas un grāmatzīmes ar citātiem no Skolotāju Vēstījumiem, ar īsu anotāciju par Mācību, kā arī kontaktinformāciju. Katrs grāmatu pircējs, un arī tie, kas vienkārši apstājās pie stenda, saņēma šādu gaumīgu un skaisti noformētu informatīvo materiālu. Šogad pirmo reizi ievērojām kādu jaunu izstādes apmeklētāju intereses aspektu – daudzi pienāca pie stenda un fotografēja grāmatas, daži pat vairākas lappuses no kādas grāmatas. Katrs, kas nopirka Mācības grāmatas, no dāvināšanas akcijas stenda saņēma dāvanā kādu no Skolotāju Mācības grāmatām. Starp dāvināšanai paredzētajām grāmatām šoreiz bija izvēlēta mums visnozīmīgākā grāmata “Gudrības Vārds 5”. Šajā grāmatā ievietoti Vēstījumi, kurus Lielās Baltās Brālības Sūtne Tatjana Mikušina 2012. gada jūnijā pieņēma Latvijā kā vasaras Vēstījumu ciklu.

Mēs pateicamies visiem mūsu aktīvistiem, visiem draugiem un domubiedriem par atbalstu un, protams, par lūgšanām, kas nodrošināja veiksmīgu Gudrības Skolotāju Mācības izplatīšanas darbu šajā lielajā pasākumā. Paldies izdevniecībai SOL VITA par regulāru atbalstu un ieguldījumu plašāku iespēju radīšanai Mācības grāmatu izplatīšanai mūsu valstī.

Mūsu sirsnīgākā pateicība Lielās Baltās Brālības Sūtnei T.Mikušinai par Dievišķo Mācību, par grāmatām, par uzticēšanu mums veikt šo atbildīgo Mācības izplatīšanas darbu.