Ar Dievu viss ir iespējams

Mūsu palīdzība – lūgšana

27.06.2012

Mūsu dvēseles ir dziļi saviļņotas, mēs esam ļoti pateicīgi Debesīm par Latvijai dāvāto uzticību un atbildīgo pienākumu – uzņemt Lielās Baltās Brālības Sūtni Tatjanu Mikušinu Latvijas zemē Gudrības Valdoņu Vēstījumu cikla pieņemšanas laikā. Mūsu rūpes un atbildība ir, lai Sūtne arī turpmāk justos labi, lai kur arī viņa atrastos. Mēs cenšamies palīdzēt ar lūgšanu enerģiju, ko raidām no visas sirds mīlestībā un pateicībā.
Jau ilgu laiku katru vakaru mēs lasām Rozārijus Tatjanas Mikušinas misijas atbalstam un viņas tuvākā palīga Tatjanas Martiņenko atbalstam. Informācija par Rozāriju lasīšanu tiek izsūtīta pa e-pastu tiem, kas vēlas to saņemt.
Ja vēl kāds no jums, mūsu lasītāji un atbalstītāji, vēlas pievienoties ikvakara lūgšanu stundai – Rozārija lasīšanai, lūdzu piesakieties jaunumiem šajā vietnē lodziņā “Pieteikties jaunumiem”, un jūs ik dienas saņemsiet savā e-pasta kastītē informāciju kā par Rozārijiem, tā arī par pārējiem mūsu jaunumiem.

Ar Dievu viss ir iespējams!