Ar Dievu viss ir iespējams

Nikolajs Dolgorukijs viesos pie mums

11.11.2011

Trešdien, 9. novembrī izdevniecības Sol Vita telpās bija tikšanās ar ļoti neparastu cilvēku Nikolaju Dolgorukiju no Ukrainas. Viņš ir piramīdu pētnieks un celtnieks, dziednieks, eksorcists, viņš jau 8 gadus pārtiek tikai no izplatījuma un saules enerģijas un šķidras barības.

Nikolajs pastāstīja par savu dzīves veidu un darbību, dalījās savās plašajās zināšanās par cilvēka attīstības ceļu un kosmosa noslēpumiem. Lai arī no viņa stāstījuma varēja noprast, kādos kosmiska mēroga darbos viņš piedalās un kādas ēteriskās oktāvas apmeklē tad, kad iziet no sava fiziskā ķermeņa, viņš atstāj ļoti vienkārša un sirsnīga cilvēka iespaidu, kam ir lieliska humora izjūta un kas pret visiem izturas ar patiesu labvēlību un mīlestību. Viņš saka, ka smejoties vienmēr, jo, ja nesmietos, tad būtu jāraud par to, kas notiek visapkārt. Taču atbildes uz jautājumiem viņš iesāk nopietni, bieži ar vārdiem „ir Dievs”. Dievs viņu ir vadījis un vada, informāciju un norādījumus viņš saņem no Debesu Tēva. Viņš ciena visas reliģijas un ticības, taču nepieder ne pie vienas no tām, jo tam, kas ir iemācījies sadzirdēt Dievišķo balsi sevī, starpnieki starp Dievu un cilvēku nav vajadzīgi. Viņš uzsver, ka mēs visi esam Dieva dēli un meitas, un mūsu Debesu Tēvs gaida, lai mēs ātrāk būtu spējīgi strādāt kosmosa plašumos.

Nikolajs pastāstīja par šķidrās pārtikas lietošanas priekšrocībām un īpatnībām, un skatīšanos uz sauli ar atvērtām acīm. Viņam ir bijis ļauts ieskatīties nākotnē, kad viņa te vairs nebūs, bet tā dzīvos miljoniem cilvēku. Jo šķidrās pārtikas lietošana ir pārejas posms organisma pieradināšanā prānas enerģijas uzņemšanai. Tā ir cilvēces nākotne.

Nikolajs palīdz cilvēkiem arī individuāli. Viņam ir 18 dažādi rituāli, kuru laikā ar Debesu Tēva ziņu cilvēkam tiek sniegta iespējamā palīdzība dzimtas koka attīrīšanā, veselības uzlabošanā u.t.t.


Klausītāji varēja kārtējo reizi pārliecināties, ka Dievs par mums rūpējas visos iespējamos veidos, sūta mums palīgos cilvēkus, kas savā attīstībā ir krietni apsteiguši cilvēces vairākumu. Nikolajs ar savu paraugu un darbību veicina to, kas mūsu laikā ir visaktuālākais – apziņas paplašināšanu un attīstības paātrināšanu.

Nikolajs Dolgorukijs nākamreiz viesosies Latvijā 1212. g. martā.
Pie Nikolaja iespējams pieteikties uz individuālo pieņemšanu:
telefons:  29658233 (kontaktpersona Daina),
e-pasts:  daina.diana@gmail.com

Nikolaja Dolgorukija oficiālā interneta vietne:
http://sunson8.com/