Ar Dievu viss ir iespējams

Palīdzības roka. Dalīšanās ar garīgo pieredzi

30.04.2020

Dārgie draugi!

Lai uzturētu tādu augstu apziņas līmeni, kāds bija sasniegts divu nesen notikušo ļoti ievērojamo garīgo prakšu laikā – “Septiņu diennakšu nepārtrauktas lūgšanu nomoda stundas” un “Vispasaules meditācija ar skaņu “OM” aicinām jūs piedalīties jaunā svarīgā projektā “Palīdzības roka. Dalīšanās ar garīgo pieredzi”.

Šī iniciatīva dod iespēju pasaulei dalīties pašā slēptākajā – tajās pārmaiņās, atklājumos un secinājumos, kuri radās mūsu dzīvē, pateicoties Gudrības Valdoņu Mācībai.

Valdoņi daudzkārt ir teikuši, ka Mācība, ko Viņi dod, paredzēta tieši Pārejas laikmetam, lai palīdzētu cilvēcei šajā ļoti sarežģītajā laikā.

Ja mēs koncentrēsimies uz pozitīvo, uz Augstāko, tas var ļoti palīdzēt pašreizējā laikā. Un ieplānos labāku nākotni.

Ja mēs koncentrēsimies uz pozitīvo, uz Augstāko, tas var ļoti palīdzēt pašreizējā laikā. Un ieplānos labāku nākotni.

Aicinām jūs padalīties savos stāstos par to, kā Gudrības Valdoņu Mācība, kas dota cilvēcei laikā no 2005. – 2019. g. palīdzēja  un palīdz jūsu dzīvē.

Par ko var būt šie stāsti:

  • par to, kā un kādās situācijās Valdoņu vēstījumi bija ļoti svarīgi un nepieciešami un palīdzēja grūta posma pārvarēšanai;
  • iespējams, pateicoties kādam Vēstījumam vai tā fragmentam atklājās sarežģītas problēmas risinājums, tika pateikts priekšā, kā rīkoties;
  • kurus fragmentus no Vēstījumiem jūs bieži atceraties?
  • kā Mācība palīdzēja mainīt apziņu, atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem?
  • vai jums ir mīļākā grāmata ar Vēstījumiem?
  • kuri fragmenti no Vēstījumiem jums ir sevišķi svarīgi – tie, kuri kaut kā sasaucas ar to situāciju, kura tagad izveidojusies pasaulē?

Tatjanas Mikušinas komentārs:

Pateicoties milzīgajai dispensācijai, Gudrības Valdoņi varēja pārvadīt šajā pasaulē viengabalainu, harmonisku Mācību, kuras daudzas tēzes paredzētas tieši tagadējam evolucionārās attīstības posmam, pārejas perioda posmam. Valdoņi deva Mācību 10 gadu laikā no 2005. līdz 2015. gadam. Tomēr arī turpmākajos gados, līdz pat 2019. gadam atsevišķās dispensācijās tika doti konkrēti Vēstījumi saistībā ar konkrēto  izveidojušos situāciju pasaulē.

Nākotni nosaka ne jau politiķi vai ekonomisti un vēl jo mazāk pretējo spēku pārstāvji. Mūsu nākotne izaug no mūsu sirdīm. Ja planētas iedzīvotāju siržu noteikts kritiskais procents varēs pārvadīt nepieciešamo Gaismas daudzumu mūsu pasaulē, tad pasaule mainīsies uz Dievišķīgo pusi tieši mūsu acu priekšā.

Vai jau ir jaunās apziņas asni?

Jo pat viena laba doma, kas ienāk šajā pasaulē caur vienu cilvēku, spēj izplatīties un pārveidot pasauli.

Dievišķīgām domām piemīt augstākas vibrācijas nekā tiem informācijas plūdiem, kuri pārpludina plašsaziņas līdzekļus. Labās, Dievišķīgās domas ir spējīgas kalpot par pozitīvo pārveidojumu katalizatoru pasaulē un sabiedrībā. Strukturēt no haosa Jauno pasauli, Dievišķīgāku, brīvu no patērētāju sabiedrības trūkumiem.

Valdoņi sēja Dievišķās Gudrības sēklas cilvēku sirdīs. Vai jau ir asni? <…> Es gribētu palūgt, lai cilvēki neslavētu mani personīgi. Uzsvaram ir jābūt uz Mācību. Jo Mācībai ir miljoniem gadu, bet es esmu tikai viens sūtnis no tūkstošiem, kas pārvadīja šo Mācību pasaulē. Un gribētos, lai tiktu minēti konkrēti citāti no Mācības, kas iekrīt dvēselē, bieži ienāk prātā, ir palīdzējuši konkrētā situācijā…<…> Mana sākotnējā doma, iedarbinot šo projektu, bija parādīt cilvēkiem, ka Mācība darbojas un palīdz dzīvē! Vēl vairāk – Mācība,  ja tai seko, maina dzīvi uz labāku!”

Sūtiet savus stāstus uz elektronisko adresi: sirius.centers@gmail.com

Stāsti var būt divējādos formātos:

  • neliels rakstisks skicējums (uz pusi lapas);
  • vai neliela videofilmiņa (ne ilgāk kā 2 – 3 minūtes).

Projektu paredzēts īstenot 2020. gada maijā.

Jūsu video un rakstiskos skicējumus ir plānots ievietot speciāli izveidotajā lappusē vietnē “Ūdensvīra zvaigznājs” – «Созвездие Водолея» https://sirius-centers.net/theme/ruka-pomoshhi.htm

Koordinatori:

Krievija  – Irina (Maskava) +7-905-791-98-34

Dina (Maskava) +7-916-877-03-65

ASV – Lina (Čikāga) +1 (630) 903-0304,  amoreemancy@gmail.com

Marina (Losandželosa) ) +1 (213) 222-5381,  mshwartsman68@gmail.com

Īpašs lūgums: dalieties un atsūtiet uz info@gvbiedriba.lv savus video vai vēstules arī latviešu valodā, tos publicēsim šeit pat gvbiedriba.lv.