Ar Dievu viss ir iespējams

Pirmā saruna par Gudrības Valdoņu Mācību no cikla „Es ieiešu jūsu svētnīcās un darbošos caur jums”

05.03.2012

3. martā Rīgā, Latviešu biedrības nama Baltajā zālē notika pirmais Gudrības Vārda biedrības rīkotais pasākums no cikla „Es ieiešu jūsu svētnīcās un darbošos caur jums”. Šajā ciklā tiek prezentēta Dievišķo Gudrības Valdoņu Mācība, kas 21. gadsimtā dota cilvēcei ar Lielās Baltās Brālības Sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību un apkopota grāmatās “Gudrības Vārds”.

Pirms ieiešanas zālē katram no apmeklētājiem tika piedāvāts izvēlēties vienu no aploksnēm, kurās bija ielikti Dievišķo Skolotāju vēstījumi no grāmatām “Gudrības Vārds”. Tā visi, pat tie, kas līdz šim neko nebija zinājuši par 21. gadsimtā cilvēcei doto Skolotāju Mācību, saņēma vismaz vienu no vēstījumiem.

Iesākumā tika demonstrēts Tatjanas Mikušinas radītās meditācijas „Es mīlu tevi, Zeme” videoieraksts.

Sākot sarunu, pasākuma vadītāja Veronika Lāce nolasīja vienu no Dievišķā Skolotāja El Morijas vēstījumiem, kurā ir dotas zināšanas un norādījumi par Dievišķās enerģijas izlietošanu un mūsu atbildību, kā arī  par to, ka mēs un tikai mēs paši varam paveikt to, kas izdarāms fiziskajā pasaulē, protams, izmantojot Skolotāju sniegto palīdzību.
Tālākajā sarunas gaitā tika skarti vairāki šodien aktuāli jautājumi, tika stāstīts arī par pašu Tatjanu Mikušinu, par viņas darbību diktātu saņemšanā, kā arī demonstrēta neliela filma – intervija ar Tatjanu Mikušinu. Šī filma ir Omskas televīzijas raidījuma ieraksts un tā uzņemta Tatjanas Mikušinas ašramā.
Tika sniegta informācija par latviešu valodā iznākušajām grāmatām, kurās ir ar Tatjanas Mikušinas starpniecību saņemto vēstījumu tulkojumi.
Nobeigumā visi noskatījās filmu “Svētība”, kurā Tatjana Mikušina lasa diktātu, ko Vienotā Klātbūtne deva 2010. g. 1. janvārī.

Saruna bija diezgan ilga, taču visi apmeklētāji, apmēram 200 cilvēku, klausījās un skatījās ar neatslābstošu uzmanību un interesi. Pēc tam daudzi izmantoja iespēju iegādāties grāmatas turpat pie grāmatu galda.