Ar Dievu viss ir iespējams

Gudrības Skolotāju Mācība un bērnu audzināšanas tēma pasākumā “Labo sajūtu diena” Vestienā

08.06.2018

2018. gada 2. jūnijā skaistajā un gleznainajā Vestienā norisinājās brīvdabas pasākums “Labo sajūtu diena”. Gudrības Vārda biedrības aktīviste Nelda Janoviča bija sarūpējusi iespēju šajā pasākumā piedalīties izdevniecībai SOL VITA un mūsu aktīvistiem, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar Gudrības Skolotāju Mācību un Mācības grāmatām. Pasākums norisinājās ļoti patīkamā, sirsnīgā gaisotnē, īsteni labvēlīgā, tīrā vidē, paredzēts gan cilvēku fiziskajai, gan garīgajai atslodzei, piedāvājot dažādas atveseļojošas aktivitātes un aktīvās atpūtas iespējas. Mūsu aktīvistiem bija viegli iekļauties pasākuma pamattēmas ietvaros, pateicoties šai mierīgajai, dvēseli atveldzējošajai atmosfērai un organizatoru atsaucībai un viesmīlībai. Apmeklētāju ērtībai Nelda bija ierīkojusi nelielu lasītavu ar grāmatām no savas personīgās bibliotēkas, tur varēja apsēsties, mierīgi iepazīties ar grāmatām un izvēlēties iegādāties sirdij tuvāko no blakus esošā izdevniecības SOL VITA stenda.

Mūsu aktīvistēm Anitai Steponavičai un Astrai Kretulniecei bija viegli komunicēt ar apmeklētājiem un stāstīt viņiem par Gudrības Valdoņu Mācību, kā arī parunāt par bērnu audzināšanas tēmu. Apmeklētāju nebija daudz, ar katru varēja mierīgi padiskutēt, nebija steigas, kas parasti ir lielajos pasākumos Rīgā, kad jāspēj ātri reaģēt uz apmeklētāju straumi un nepalaist garām īstos Patiesības meklētājus. Šeit bija pārsvarā vietējie ļaudis, mierīgi, līdzsvaroti, zināmā mērā garīgi gatavi uzņemt informāciju par Gudrības Skolotāju Mācību, par Lielās Baltās Brālības Sūtni, iejūtīgi ieklausoties stāstītajā par Caru Nikolaju II un viņa ģimeni, tās traģisko likteni, par dievišķām attiecībām šajā ģimenē un bērnu audzināšanā.

Visiem, kas vēlējās, tika dāvātas Gudrības Valdoņu grāmatas: no “Gudrības Vārds 4” līdz 10” un “Sarunas par Tikumību”. Tika dāvāta arī grāmata “Imperators Nikolajs II. Krusta ceļš”. Ar īpašu pateicību apmeklētāji pieņēma dāvanā “Gudrības Vārds 5” ar Vēstījumiem, kurus Lielās Baltās Brālības Sūtne pieņēma Latvijā 2012.gadā. Runājot par bērnu audzināšanu, tika piedāvāts iepazīties ar J.Rezņičenko un Merijas Elenas grāmatām, par Marijas Montessori metodi un šās metodes garīgo komponentu bērnu audzināšanā pēc Montessori metodes.

Daļā sabiedrības valda uzskats, ka vasara ir gadalaiks, kad tikai pasīvi jāatpūšas un jāatslābinās. Izrādās, ka vasara var būt arī citāda – kā aktīvas atpūtas laiks garīgajai pilnveidošanai. Par to spilgti apliecina mūsu aktīvistu pieredze ar Mācības izplatīšanas darbu dažādos valsts novados. Šie izbraukumi uz novadiem ar mērķi nest iespēju cilvēkiem gūt Patiesās Zināšanas, ir ļoti efektīvi, un pati vasaras saule un dabas svaigums palīdz un sniedz atjaunotnes enerģiju.